Форма входа
Главная » 2011 » Сентябрь » 7 » Канкава забил Грузию
15:31
Канкава забил Грузию

Двоє гравців «Кривбасу» - Уча Лобжанідзе та Джаба Канкава - були викликані до лав національної збірної Грузії на відбіркові матчі до Євро-2012 зі збірними Латвії та Мальти.

Захисник «Кривбасу» через травму, отриману перед матчем з луганською «Зорею», участі в цих матчах не брав.
А от Джаба Канкава відіграв всі два матчі повністю. На жаль, його участь в грі 2 вересня не допомогла збірній Грузії на власному полі взяти бодай очко в поєдинку проти Латвії (грузини програли 0:1), а сам Канкава на 11-й хвилині відзначився жовтою карткою.

А от через 4 дні, 6 вересня, саме Канкава, що був найактивнішим в складі збірної Грузії,  відкрив рахунок в матчі проти національної збірної Мальти, відзначившись після подачі кутового. Господарі майданчика зрівняли рахунок ще до перерви.

В кінцівці матчу Канкава міг принести перемогу своїй збірній, але його удари влучними не стали. Мальта - Грузія - 1:1.

Просмотров: 594 | Добавил: admin | Теги: Канкава, фк кривбасс | Рейтинг: 0.0/0